КОМПЛІТ БІО-ФАРМ УКРАЇНА

 


-

 

БРОШУРА

СЕРТИФІКАТ

-

УРОЛІЗІН ФОРТЕ (UROLIZIN FORTE)
-
мг / 1 таб:       
екстракт кукурудзяних рильців (Zea mays L.) 80
екстракт листя мучниці звичайної (Arctostaphylos uva-ursi) 80
екстракт листя ортосифону тичинкового (Orthosiphon stamineus) 60
екстракт коріння холодку лікарського (Asparagus officinalis) 60
екстракт коріння кульбаби лікарської (Taraxacum officinale) 20
-

Обгрунтування дєтичних та біологічних властивосте компонентів:

Кукурудза (Zea mays L.) рослина роду злакових. Препарати з неї містять ситосерол, жирну олію, алкалоїди, флавоноїди, сапоніни, вітаміни С та К, камідь, мікроелементи (залізо, марганець, мідь, хром, алюміній), гіркоти. Вони мають сечогінну, жовчогінну, протизапальну та застокійливу дію. У народній медицині використовують при запальних захворюваннях печінки, жовчного та сечового міхурів.
Мучниця звичайна (Arctostaphylos uva-ursi) рослина родини вересових. Вона містить глікозиди, дубильні речовини, органічні кислоти, флавоноїди, смоли, сліди ефірної олії, мінеральні солі та інші сполуки. Листки мучниці використовують як антисептичний і сечогінний засіб, особливо при інфекційних захворюваннях сечовивідних шляхів. Ународній медицині настої та відвари листя вживають при затримці сечовипускання, нічному нетриманні сечі, атонії кишечнику та проносі. Мучниця входить до складу багатьох сечогінних чаїв та зборів.
Ортосифон тичинковий (Orthosiphon stamineus) рослина родини ясноткових. Листя ортосифону тичинкового (Orthosiphonstamineus Benth.) містять тритерпенові сапоніни, гіркий глікозид ортосифонін (0,01%), ефірну олію (0,2 - 0,6%), жирну олію (2,7%), дубильні речовини (5 -6%), органічні кислоти, алкалоїди. Препарати ортосифону мають діуретичну, спазмолітичну та жовчогінну дію, стимулюють секрецію шлункового соку та соляної кислоти.
Холодок лікарський (Asparagus officinalis) рослина родини аспарагусових. Для медичних потреб заготовляють кореневища з коренями, траву і плоди, а також мясисті, ще не пророслі паростки. Кореневища холодку містять багато складних органічних речовин, у тому числі сапоніни, вуглеводи, ефірну олію, каротиноїди. Екстракт рослини поліпшує секреторну функцію печінки та стимулює сечовиділення. Препарати з рослини ефективні при хворобах сечовивідних шляхів. 
Кульбаба лікарська (Taraxacum officinale) рослина родини айстрових. Містить тритерпенові сполуки: тараксерол, тараксол, тараксастерол, псевдотараксостерол, стерини, інулін (до 40%), холін, каротиноїди, вітаміни А, В1, В2, аскорбінову кислоту, аспарагін та жирні олії. Біологічно активні речовини, що входять до складу кульбаби мають жлвчогінну, діуретичну, спазолітичну, сечогінну та заспокійливу дії.

Фірмою-виробником рекомендований як загальнозміцнюючий засіб, що сприятливо впливає на сечовидільну систему, стимулює роботу нирок.

Приймати:
дорослим  по 1 таб. 3 рази на добу. Курс прийому 2 тижні. Для подальшого використання треба проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання: Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

КОМПЛІТ БІО-ФАРМ УКРАЇНА
Україна, 03062, м. Київ, вул. Кулібіна 11, тел./факс (044) 205-37-66
Skype:
complete-biopharma.ukraina
--

Copyright © 2017 Complete-Pharma.com. All Rights Reserved