КОМПЛІТ БІО-ФАРМ УКРАЇНА

 


-

 

БРОШУРА

СЕРТИФІКАТ

ЛІВЕРОН ФОРТЕ (LIVERON FORTE)
-
мг / 1 таб:         
екстракт листя артишоку (Cynara) 120
екстракт насіння розторопши плямистої (Silybum marianum)    60
екстракт кореня сибірського женьшеню (Eleutherocóccus senticósus)    60
екстракт плодів лимоннику китайського (Schisandra chinensis)    50
адеметіонін (SAMe)    25
екстракт рейши (Ganoderma lucidum)    10
екстракт шиітаке (Lentinula edodes)    10
екстракт маітаке (Grifola frondosa)    20
-

Обгрунтування дєтичних та біологічних властивосте компонентів:

Артишок (Cynara) Рослина родини айстрових. Стимулює жовчевиділення, покращує процеси травлення та всмоктування корисних речовин у кішківнику, нівелює діспептичні прояви. Цинарин, що міститься у рослині, знижує (пригнічує) синтез холестерину у печінці, посилює виділення холестерину з жовчю та його конверсію у бік жовчних кислот.
Розторопша плямиста (Silybum marianum) рослина родини Айстрових.  Насіння рослини містить флавоноїд-комплекс, відомий як силімарін. Він має гепатопротеторну дію стабілізує мембрани клітин печінки, сприяє регенерації її тканин, пригнічує перекисне окислення мембран. 
Сибірський женьшень (Eleutherocóccus senticósus) чагарникова рослина родини Аралієвих. Проявляє імуно-стимулюючу дію, прискорює ріст імунокомпетентних клітин, особливо Т-лімфоцитів (клітин-індукторів). Рослина має гепатопротекторні властивості, стимулює регенерацію клінит печінки.
Лимонник китайський (Schisandra chinensis) листопадна ліана з древоподібним стовбуром. Багато лабораторних досліджень довели його гепатопротекторні та антиоксидантні властивості. Компоненти рослини підсилюють антиоксидантну систему глютатионів  у печінці шляхом стимулювання печінкового мікросомального цитохрому Р450 та протеїнів і глікогенів печнки.
Адеметіонін (SAMe) сполука метіоніну та аденозін трифосфату (АТФ). Вона є донором метильних груп та приймає участь у багатьох процесах організму. Приймає учать у боротьбі з токсинами, вільними радикалами, оксидативним стресом шляхом індукції цитохрому Р450 та його ацетальдегіду. 
Гриб рейши (Ganoderma lucidum) гриб роду Ганодерми. Він також відом як «гриб бессмертя» та використовується як тонізуючий та зміцнюючий засіб. У народній медицині його вживають для стимуляції роботи мозку та покращення памяті. Відомо, що гриб Рейши містить один з найбільш активних полісахаридів рослинного походження. Також препарати з гриба відомі гіпотензивними, гіпоглікемічними, противовірусними та гепатопротекторними властивостями. 
Гриб шиітаке (Lentinula edodes) Китайський гриб, що має у своєму складі полісахариди 2,54%; ліпіди 5%; білки 17,11%; клітковину 62,63%, флавоноїди, антоциани, фенолову кислоту 0,1%;сапоніни 0,3% стероїди 1,15%, велику кількість мікроелементів. Терпеноїды в грибі представлені: ганодеровою кислотою, ганолюциденовою кислотою, люциденовою кислотою, ганодериолом і люцидоном. Гриб проявляє імуномодулюючий ефект, який повязний із впливом полісахаридів на кістковий мозок, зростанням числа В-Лімфоцитів і макрофагів. Ефективне використання цієї рослини в клініці серцево-судинної патології.  Пов'язане це зі здатністю тритерпенової ганодерової кислоти знижувати в людей групи ризику рівень тригліцеридів і ліпопротеїнів низкою щільності в плазмі крові на 68-74%, активно інгібувати біосинтез холестерину і виявляти адаптогенний ефект.
Грибы маітаке (Grifola frondosa) Японський гриб, основними компонентами якого є полісахариди, амінокислоти, вітаміни С та В, ергостероли, мінерали, тритерпени та фітонциди.Препарати з гриба миитаке проявляють противірусну активність за рахунок вурусоподібник часточок, що змушують організм синтизувати власний інтерферон та блокувати розмноження вірусу.


Фірмою-виробником рекомендований як загальнозміцнюючий засіб, що сприятливо впливає на гепато-біліарну систему.

Приймати:
дорослим  по 1 таб. 3 рази на добу. Курс прийому 2 тижні. Для подальшого використання треба проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання: Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

КОМПЛІТ БІО-ФАРМ УКРАЇНА
Україна, 03062, м. Київ, вул. Кулібіна 11, тел./факс (044) 205-37-66
Skype:
complete-biopharma.ukraina
--

Copyright © 2017 Complete-Pharma.com. All Rights Reserved