КОМПЛІТ БІО-ФАРМ УКРАЇНА

 


-
  
БРОШУРА

СЕРТИФІКАТ

КАРДІНОЛ (CARDINOL)
-
мг / 1 таб:        
екстракт азиатського ферментованого рису (Red Yeast Rice) 65
екстракт листя центели азіатської (Centella asiatica)  40
екстракт воску цукрової тростини (Saccharum officinarum) 35
екстракт плодів глоду (Crataegus laevigata) 30
екстракт виноградних кісточок (Vitis vinifera) 20
екстракт листя гінкго білоба (Ginkgo biloba) 30
коензим Q-10   5
-

Обгрунтування дєтичних та біологічних властивосте компонентів:

Червоний дріжжевий рис (Red Yeast Rice) це дріжжеві культури, що були вирощені на рисі. Вони містять монаколіни речовини, що здатні пригнічувати синтез холистерину. Один з них, монаколін К, має таку ж хімічну структуру, що й препарати ловастатін та мевінолін інгібітори HMGCoA редуктази. Чероний дріжжевий рис має здатність знижувати рівень холестерину низької щільності на 10-33%, розширювати судини та знижувати артеріальний тиск.
Центела азіатська (Centella asiatica)  - рослина родини парасолькових. Вона містить тритерпенові сапоніни, а також похідні тритерпенових кислот (азиатинової, мадазиатинової, цетнилової та ін.), вітамін С. Препарати з рослини покращують мозковий та периферійний кровоток, покращує когнітивні функції, нормалізують тиск, прискорюють епітаелізацію після опіків та ран.
Цукрова тростина (Saccharum officinarum) - багаторічна травяниста рослина. У воску цукрової тростини міститься суміш аліфатичних первинних спиртів полікосанол. Він містить 66% октакосанолу, 12% триконтанолу та 7 % гексакосанола. Полікосанол знижує рівень ліпопротеїдів низької щільності та підвищує рівень ліпопротеїдів високої щільності.
Глід звичайний (Crataegus laevigata) рослина родини Розових. У науковій та народній медицині використовують квітки з листками і плоди. Квітки рослини містять флавоноїди, кверцетин, органічні кислоти, аміни; листя флавоноїди, органічні кислоти, ефірну олію. У плодах багато каротину, крохмалю, цукрів, органічних кислот та вітамінів (С,А,К). Глід виявляє гіпотензивну, кардіотонічну, заспокійливу, спазмолітичну та десенсибілізуючу дію. Спрямованість дії препаратів рослини залежить від їхнього дозування. Умалих дозах препарати тонізують роботу серця, посилюють серцеві скорочення, нормалізують артеріальний тиск, у великих виявляють спазмолітичну та заспокійливу дію.
Виноград культурний (Vitis vinifera) рослина родини виноградових. Плоди рослини містять багато флавоноїдів та антоцианів. Вони мають антибактеріальні, антивірусні, антиракові, притизапальні, протиалергійні та судиннорозширюючі властивості. крім того вони пригнічують піроксидацію ліпідів, підтримують колагенову структуру та перешкоджають руйнуванню колагену.
Гінкго білоба (Ginkgo biloba) реліктова рослина. Головні активні компоненти листя рослини флавоглікозиди та терпен-лактони. Ці складники діють як акцептори вільних радикалів чи антиоксиданти, що доводить їх позитивний вплив на різні системи організму. Препарати на основі гінкго білоба захищають нейрони мозку від пошкодження вільними радикалами.
Коензим Q-10 жиророзчинна вітамінноподібна речовина, відома також як «убіхінон». складові коензиму синтезуються в клітинах усіх живих організмів. Він укріплює серце, знижує тиск, попереджує розвиток атеросклерозу, захищає мембрани клітин від оксидативних руйнувань.

Фірмою-виробником рекомендований як загальнозміцнюючий засіб, що сприятливо впливає на серцево-судинну систему та попереджує розвиток атеросклерозу.

Приймати:
дорослим  по 1 таб. 3 рази на добу. Курс прийому 2 тижні. Для подальшого використання треба проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання: Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

КОМПЛІТ БІО-ФАРМ УКРАЇНА
Україна, 03062, м. Київ, вул. Кулібіна 11, тел./факс (044) 205-37-66
Skype:
complete-biopharma.ukraina
--

Copyright © 2017 Complete-Pharma.com. All Rights Reserved